İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yağ Yakan Çorba Diyeti

yağ yakan çorba diyeti
diyeti ile hem lezzetli çorba içersiniz hem de kilo ve yağlarınızdan kurtulursunuz

Şişkolata olarak sizlere hem çorba içmenin zevkini yaşatacağız hem de zayıflamanıza yardımcı olacağız. Kilo vermek için popüler zayıflama yöntemleri bulunmaktadır. Bu yöntemler arasında diyetler için belirlenen yemek ve çorba tarifleri var. En sağlıklı yemek diyetleri ve çorba perhizlerini sizler için araştırıp uygulayarak sizlere en uygun zayıflama tariflerini belirliyoruz.

 

 

 

 

Kilo vermek için birebir olan araştırıp uyguladığımız ve pozitif sonuç aldığımız çorba tarifini sizlerle paylaşalım istedik. Değerli ziyaretçilerimiz arasında en fazla şikayet edilen konu vücudumuzda bulunan yağları yakmak çok zor oluyor. İşte bu noktada konumuz tam yağlarını eritemeyen Şişkolata müdavimleri için birebir çorbasıdır.

 

Yağ yakan çorba diyet tarifini vermeye gerek duymuyoruz. Tarifi sizlerde az çok yapabileceğiniz için diğer siteler gibi sizleri meşgul etmek istemedik. Direk yağ yakan çorba malzemeleri vererek hemen pişirmeye geçebilirsiniz. Malzemeleri gördüğünüz zaman hemen pişirmeye başlayabilirsiniz. Çünkü malzemeleri gördüğünüz zaman nasıl pişirebileceğinizi anlayacaksınız.

 

Yağ yakan için malzemelerin bolluğundan masraflı olmasından korkmayın. Kesinlikle malzemeler her evde bulunabilecek ve çokta kolay malzemelerdir. Sizleri daha fazla heyecanlandırmadan diyet çorba tarifine geçelim en iyisi 🙂

 

Yağ yakan çorba diyet malzemesi

 

  1. 2 adet kabak
  2. 1 ortaboy soğan
  3. 3 diş sarımsak
  4. çeyrek demet
  5. karalahana
  6. maydonoz
  7. dereotu
  8. 2 tane acı biber kırmızı
  9. 6 bardak su
  10. Tuz

 

Malzemeyi sizlere paylaştık ancak yapılışı konusunda yazma gereği duymadık. Çünkü klasik çorba yapılır gibi yapıyorsunuz. Herkesin ayrı bir el hamaratlığı olduğu için kendinize göre pişirebilirsiniz. O nedenle sadece malzemeleri vererek yapılışı konusunda zamanınızdan çalmak istemedik. Bu malzemelerle çok lezzetli bir şekilde çorba yapabilir ve kilolarınızdan kurtulabilirsiniz.

 

Yağ yakan çorba malzemelerini yukarıda gördünüz. Son derece kolay ve basit bir çorba tarifi ile fazla kilo ve yağlarınızdan en kısa sürede kurtulabilirsiniz. Bu malzemelerle çorba yaparak kendimizde denedik ve sonucunda yağlarımızdan ciddi anlamda azalma olduğunu fark ettik. Sizlerinde bu çorba ile kilolarınızdan ve yağlarınızdan kurtulabilmesi için heyecan içinde paylaştık.

 

Deneyin ve sonucunun olumlu olduğunu göreceksiniz. Daha çok diyet yemekleri ve diyet içecekleri paylaşacağımızdan emin olabilirsiniz. Sizlerinde bizlere destek olması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşarak destek olabilirsiniz.

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir