İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

KULLANIM KOŞULLARI VE GİZLİLİK POLİTİKASI

Gizlilik Politikası

SİTE KULLANIM KOŞULLARI, GİZLİLİK POLİTİKASI VE GÜVENLİK

 

Site Kullanım Koşulları

www.siskolata.com Web Sitesi’ne hoş geldiniz!

 

Bu siteyi kullandığınızda aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılacaksınız.

 

Bu koşulları kabul etmiyorsanız lütfen bu siteye girmeyiniz.

 

Şişkolata web sitesinin yayınlanması, hiçbir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda herhangi bir taahhüdü içermemektedir. Sitede yer alan bilgiler, kişi ve kuruluşlara yönelik talimat verilmesi, hukuken onların herhangi bir doğrultuya yönlendirmesi amaçlarını ve tebligat niteliğini taşımamaktadır.

 

Web sitemizde yayınlanan çalışmalar, kaynak gösterilmek suretiyle yayımlanabilir; ancak bu bilgilerin ticari amaçlarla kullanımı www.siskolata.com‘un yazılı iznine tabidir.

 

Şişkolata web sitesinde yayınlanan bilgilerin güncel ve doğru bilgilerle yayınlanmasını temin etmek amacıyla elinden gelen çabayı göstermekteyiz. Kullanıcılar sisteme girmeleri ile birlikte, site yöneticileri tarafından yayınlanan bilgilerin kullanımı sonucunda doğrudan veya dolaylı bir kayıp veya zarar doğması halinde, bu durumun hiçbir borç, sorumluluk veya mükellefiyet yüklemeyeceğini açık olarak kabul etmiş sayılırlar.

 

Sitede yer alan bütün metinler ve/veya hizmetler, önceden kullanıcılara bildirimde bulunmaksızın site  yöneticileri tarafından değiştirilebilir. www.siskolata.com web sitesi ön bilgi verilmeden kullanım dışı bırakılabilir. Şişkolata web sitesinde yayınlanmış bilgiler, ya da bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden veya siteye ulaşılamamasından doğan veya doğacak zarar ve/veya kayıplardan dolayı sorumluluk kabul edilmez. İnsan hataları, teknik veya diğer faktörler nedeniyle hata veya bilgi eksikliği/yanlışlığının veya güncellik yitirmesinin gerçekleşme olasılığı vardır.

 

Sistemde yer alan bilgilerdeki hata ve eksikliklerden hiçbir şekilde sorumlu bulunmamaktadır. Bu site tüm hakları ile www.siskolata.com‘a ait olup site içerisindeki bilgilerin bir kısmı kendi bir kısmı da diğer kaynaklardan izinli sağlanarak www.siskolata.com tarafından yayınlanmaktadır.

 

Gizlilik Politikası ve Güvenlik

www.siskolata.com internet sitesini ziyaret eden herkesin özel hayatına saygı göstermektedir. Site ziyaretçileri hakkında toplanan her türlü bilgi öncelikle site ziyaretçilerinin talep ettikleri veya edebilecekleri hizmetleri sunmak için ve sonra da Şişkolata olarak daha iyi hizmet verebilmek amacına uygun olup hiçbir suretle bu amacla toplanan kişisel bilgileri üçüncü kişi ve/veya kurumlar ile baska amaclarla paylasmamayı taahhüt eder.

 

Kişisel olarak site ziyaretçileri olarak sizlerle ile ilgili hangi bilgilere sahip olduğunu öğrenme ve gerekirse düzeltmeler yapma hakkına sahipsiniz; ayrıca bu bilgilerin kullanılmamasını talep hakkına sahipsiniz. Talepleriniz güvenlik, mali veya hukuki sebepler ile yerine getirilemeyebilir.

 

Bu siteyi kullanarak Gizlilik Politikasını kabul etmiş sayılmaktasınız. www.siskolata.com her zaman bu politikada değişiklik, ilave veya çıkartma yapma hakkını saklı tutar. Bu hüküm ve şartlarda yapılan değişikliklerin ardından bu web sitesini kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

 

Saygılarımızla…