İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

10 Günlük Zayıflatan Kür Tarifi

10 gün boyunca yapılacak kür tarifiyle gözle görülür bir şekilde zayıflamış olacaksınız. Uygulanacak kesinlikle sağlığınızı olumsuz etkilemeyecektir. Ancak şu uyarıyı kesinlikle yapmamız gerekiyor. 10 günlük uygulamaya başlandığı anda program bitimine kadar et ve süt ürünleri kullanılmaması gerekir. Aksi taktirde kür programı hiçbir işe yaramayacaktır.

 

10 gunluk zayiflatan kur tarifi
10 günlük zayıflatan kür tarifi

 

Kür programını heyecanla beklediğinizi biliyoruz. Sizi daha fazla heyecanlandırmadan kür için gerekli malzemeleri sıralamaya başlayalım…

 

10 günlük zayıflatan kür tarifi malzemeleri

★ 1 bardak su

★ 1 çorba kaşığı rendelenmiş zencefil

★ 1 çorba kaşığı maydanoz

★ 1 çorba kaşığı limon

★ 1 çorba kaşığı elma sirkesi (doğal olmasına özen gösterin)

★ 1 adet salatalık

 

10 günlük zayıflatan kür tarifi yapılışı

Yukarıda belirttiğimiz 10 günlük kür için gerekli malzemeleri temin ettikten sonra, bir kapta blender içine ekleyerek blender vasıtasıyla karıştırın. Malzemelerle elde edilen karışımı süzerek içebildiğiniz gibi süzmeden de içebilirsiniz. Bu seçimi size bırakıyoruz.

 

Zahmetli ve maliyetli olmadığı gibi çokta etkili olan bu kür programını ara vermeden 10 gün boyunca kullanmanız gerekiyor. Akşamları yatmadan 1 saat önce hazırlamış olduğunuz bu kürü tüketmeniz gerekmektedir.

 

Bahsettiğimiz kür programını aralıksız 10 gün boyunca akşamları uyumadan 1 saat önce içerseniz kürün etkisini göreceksiniz. Çok etkili olan bu kür programını geçen ay uyguladım ve etkisini fazlasıyla gördüm. 10 günlük zayıflatan kür tarifinin etkisini görünce, sizlerle paylaşmak istedim.

 

Eğer kür programına ilk defa başlayacaksanız 10 günlük kür programı size ağır gelebilir. O nedenle ilk defa kür programını yapacak olan kişilere şimdilik 10 günlük zayıflatan kür tarifini önermiyorum. Onun yerine daha önceden paylaşmış olduğumuz Göbek eriten ve kabızlık gideren yoğurt kürü  öneriyorum. Yoğurt kürü olarak geçen bu kür programını küre yeni başlayacaklar için uygundur. 2 veya 3 günlük yapacağınız yoğurt kürü ile hem kendinizi denemiş olursunuz hem de kabızlık rahatsızlığınız varsa gidermiş olursunuz.

 

Yoğurt kürünü başarıyla yaptıysanız 10 günlük zayıflatan kür tarifini uygulayabilirsiniz. İlk defa başlayıp 10 günlük veya daha fazla süreli kür programlarına katılırsanız, genellikle tamamlayamazsınız. Yeni başlayanlar için en iyi kür programı yukarıda paylaştığımız yoğurt kürüdür. Eğer daha önceden de kür programlarına katıldıysanız, 10 günlük zayıflatan kür programına da katılabilirsiniz. Rahatlıkla 10 günlük kür programını tamamlayabilirsiniz.

 

Bir kür programın sonuna daha geldik. Şimdiden 10 günlük kür programını uygulayacak olanlara afiyet olsun…

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir