İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yoğun ve Kalın Eyeliner Nasıl Uygulanır?

eyeliner
Yoğun ve Kalın Nasıl Uygulanır?

Daha yoğun ve kalın bir eyeliner uygulamasıyla daha çarpıcı bir görünüme sahip olmanız mümkün. Yüzünüzde yoğun ve kalın eyeliner uygulayarak kalıcı güzellik sağlayabilirsiniz. Şkolata uygulamanın nasıl yapıldığını sizin için anlatıyor.

 

Bu uygulama için jel eyelinera ve kesik uçlu düz bir eyeliner fırçasına ihtiyacınız olacak. bu işlem için idealdir çünkü suya dayanıklıdır, çabuk akmaz ve uzun süre kalıcıdır. Kalıcı eyeliner kalemlerin kesik uçlu olmasına dikkat etmelisiniz.

 

Fırçanızın arkasıyla bir miktar siyah jel eyeliner alın ve elinizin üst kısmına sürün. Böylece elinizi palet gibi kullanarak daha rahat çalışacaksınız. Fırçayı üst kirpik diplerine mümkün olduğunca yakın bir biçimde tutarak gözünüzün iç köşesine ulaşmadan uygulamaya başlayın ve oldukça kalın bir çizgi çekin.

 

Dilerseniz çizgiyi dışarıya doğru gittikçe kalınlaştırabilirsiniz. Göz irisine kadar çizgiyi uzatmak sadece büyük gözlere hoş bir görüntü katar. Daha küçük gözlerde ise çizgiyi kirpiklerin başladığı yerde bırakmak gerekir. Küçük gözle büyük gözün arasındaki farkı bu şekilde açıklamış olalım.

 

Üst kirpik diplerindeki işlemi bitirdikten sonra alt kirpik diplerini de kalınlaştırarak gözün dış köşesinde iki çizgiyi birleştirin. Göz kapağınızı hafifçe yukarı kaldırın ve tüm boşlukların boyandığından emin olun ve çizginizi düzleştirin. Artık daha çarpıcı bakışlara sahipsiniz. Güzelliğinize güzellik katarak özgüven verici bir görünüm kazanırsınız.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir