İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

2018 Çorap Desen Modelleri

Eski çorapları bir hatırlayalım bakalım. Eskiden çorapların desenlerinden çok ayakkabıların desenlerine bakılırdı. Artık daha şık görünmek için modaya uyum sağlanmaya çalışılıyor. Ayakkabı modellerine uyum sağlamak için çoraplarında önemi arttı. Ayakkabılara uyumlu çorap desenleri son zamanlarda revaçta…

 

2018 çorap desen modelleri arayan arkadaşlara özel bir kaç modelleri sunacağız sizlere. Vereceğimiz desen çorapları sizlere fikir sunmak amacıyla olduğu için aklınızda nasıl bir çorap modeli istediğinize yardımcı olacaktır.

 

corap desen modelleri
Mavi üzerine şekilli çorap modeli

 

Bu desenli çorap modeli spor ayakkabılarınızda kullanabileceğiniz desenli çorap modelidir. Son derece dikkat çekici olup kumaş pantolonların altına veya kot pantolonların altına rahatlıkla giyebilirsiniz.

 

corap desen modelleri
Yazın giyilebilecek desenli çorap modeli

 

Yaz aylarında şort veya kapri pantolonlarınızın altına desenden ziyade resimli çoraplar giyebilirsiniz. Yaz aylarında spor ayakkabılarınızın üstünde size farklı bir hava katacaktır. Resimli çorap modelinin diğer bir ayrıcalığı ise, desenden ziyade resim olacağı için çorabınızı gören insanların ne resmi olduğunu anlamak için bakan bir kez daha bakacaktır.

 

corap desen modelleri
Çince yazılmış renkli ve desenli çorap modelleri

 

Çince bilindiği üzere dünyada kullanılan en çok diller arasındadır. Anlamını ne kadar bilmesek de, çince harfler farklı olduğu için son derece dikkat çekicidir. Çince yazılı ve desenli çorap modellerinin diğer bir farkı ise, yazın ve kışın giyebileceğiniz modellerdir. Hem yazın hem de kışın desenli çorap giymek istiyorsanız çince yazılı çorap desenlerini tercih edebilirsiniz.

 

Bu yazımızda 2018 çorap desen modelleri için bir kaç örnek vermeye çalıştık. Sizlerde moda uyumluluğunu sağlamak istiyorsanız, 2018 için kendi desenlerinizi de geliştirebilirsiniz. Baskı yaptırarak kendi modelinizi modaya dönüştürerek modaya yeni bir akım sağlarsınız.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir