İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Peynirli ve Salsalı Tavuklu Chorizo ​​ve Karnabahar Sote

Kahvaltı hash ya da cheesy Güneybatı tava için hankering sahip? Bu tarif, karbonhidrat oranı düşük olan karnabaharın yerine, patates için kullanılır. Daha lezzetli bir kahvaltı isterseniz, üstte güneşli bir yukarı yumurta ekleyin.

Peynirli ve Salsali Tavuklu Chorizo ​​ve Karnabahar Sote

 

Hazırlama Süresi: 5 Dakika 
Stil: Amerikan 
Aşçı Süresi: 15 Dakika 

 

24.1 gProtein

16.7gKilo oranı
2.8gLif 285.7kcalKalori

 

MALZEMELER

  • 1 bardak Karnabahar
  • 1 bağlantı Baharatlı Chorizo ​​Tavuk Sosis
  • 1 dilim (1 oz) Monterey Jack Peynir
  • 2 yemek kaşığı Kırmızı Salsa

 

TALİMATLAR

  1. Karnabaharı, ısırılmış parçalara bölün ve orta-yüksek ısıda orta yapışmaz tavada yerleştirin. 2 yemek kaşığı su ilave edin ve su buharlaşıncaya kadar pişirin ve karnabahar keskin bir şekilde ihale edilir (yanmayı önlemek için gerektiği kadar su ekleyin). Karnabahar bir kez gevrekleştikten sonra tavadan çıkarın ve servis tabağına koyun, ılık tutun.
  2. Chorizo’yu tavaya ekleyin ve bir ıspatula ile ısırılmış parçalara ayırın. Sosisleri pişirene kadar pişirin. Isıyı alın ve servis tabağındaki karnabaharın üstüne yerleştirin.
  3. Karnabahar ve chorizoyu peynirle karıştırın, erimesine izin verin. Bir kez peynir 2 yemek kaşığı taze salsa ile eritin. Salsa Cruda için şişkolata tarifini kullanmayı düşünün.

 

Peynirli ve Salsalı Tavuklu Chorizo ​​ve Karnabahar Sote yaptıktan sonra afiyetle yiyeceğiniz bu menü sadece 1 porsiyonluk olarak hazırlanmıştır. Chorizo ​​Tavuk baharatlı yapabildiğiniz üzere baharata karşı alerjisi olanlar için baharatsız olan Chorizo Tavuk kullanmanızı tavsiye ediyoruz. 5 ile 15 dakika arasında hazırlanarak sunulabilen bu menüde kısa ve pratik olarak hazırlanarak afiyetle yiyebileceğiniz ara yiyeceklerden biridir. Daha fazla çeşitlilikte tarifler bulmak istiyorsanız, lütfen sitemizde arama yaparak veya sitemizi takip ederek daha lezzetli bilgiler ve tarifler bulabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir