İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kalıcı Kırmızı Dudak Makyajı Nasıl Yapılır?

Herkes kırmızı dolgun görünümlü dudaklara sahip olmak ister. Peki, dudak makyajınızın kalıcı olmasını nasıl sağlayacaksınız? Şişkolata kalıcı dudak makyajının ipuçlarını sizin için anlatıyor. Anlatmadan önce her yazımızda söylediğimiz gibi, uyarımızı tekrar yapalım. Makyaj malzemeleri kullanırken, ürünlerin kaliteli ve sağlığa zararlı olmadığına dikkat ediniz.

 

kalıcı kırmızı dudak makyajı
Uzun süre nasıl yapılır?

 

Dudak lekesi de denen kırmızı lip stainle uygulamaya başlıyoruz. Dudaklarınızı ince bir katman ile kaplayın. Dudak çizgilerinizi takip ederek sınırları kırmızı dudak kalemiyle çizdikten sonra aynı kalemle dudaklarınızın tamamını boyayın. Şimdi ruj sürme aşamasına geçebilirsiniz.

 

Dudak fırçası yardımıyla kırmızı ruj uygulayın. Kalem ruj bile kullanıyor olsanız, rujunuzu fırçayla uygulamak fazlalık bırakmadan daha iyi sürülmesini ve boşluk kalmamasını sağlayacaktır. Dudaklarınıza mükemmel bir belirginlik kazandırmak için dudaklarınızın çevresine küçük bir fırçayla ten renginize uygun kapatıcı fondöten sürün.

 

Bu işlemin ardından kusursuz kırmızı dudaklara sahip olacaksınız ve makyajının uzun süre bozulmadan kalacak. Aklınızda bulunsun, makyajınızda kırmızı ruj kullandığınız zaman dudaklarınızı ön plana çıkaracak basit yapın ve kırmızı rujun üstüne asla parlatıcı sürmeyin. Göz makyajı yaptığınızda kırmızı rujun üstüne parlatıcı sürdüğünüz zaman, pek hoş olmadığını söyleyeyim size.

 

Dediğimizi yaptığınız taktirde, kırmızı dudaklara sahip olarak güzelliğinize güzellik katacaksınız. Bir kez daha siz değerli kullanıcılarımıza şişkolata olarak güzel olmanın püf noktalarını sunduk. Bir sonraki paylaşımımız da görüşmek üzere. Güzellikler sizinle olsun.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir