İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Güzellik göz pedleri ne kadar yararlıdır?

Duyarlı göz pedlerinin ne kadar net olduğunu açıklayabilmemiz için öncelikle bunları kısaca tanıtmak isteriz. Bu pedler, kullanım için göz altına yerleştirdiğiniz polar veya hidrojelden yapılmış hilal şeklinde maskelerdir. Pedlerin her biri, göz çevresine bol miktarda nem sağlamak ya da küçük kırışıklıkları önlemek için hyaluronik asit ya da kollajen gibi bir içerik maddesi ihtiva etmektedir.

Güzellik için kullanılan hakkında bilinmesi gerekenler

 

Göz pedleri nerede biliniyor?

Doğu Asya’da, göz pedleri düzenli olarak Hemşirelik rutininin bir parçası olarak kullanılmaktadır. Bu ürün bu nedenle çok sayıda ve farklı varyasyonlarda mevcuttur. Bu ülkede göz yastıkları son zamanlarda giderek daha popüler hale geliyor. Diğer şeylerin yanı sıra, bu pek çok Hollywood yıldızı ya da gözde güzellik etkileyicileri, bakım sonuçlarını optimize etmek için bu tip göz pedlerini kullanıyor olabilir.

 

Orada ne gibi avantajlar var?

Temel olarak, pedler malzemelere ince çizgiler veya koyu halkaların azaltılmasına ve yüzünüz için tazelik vuruşuna dayanır. Bu sayede özellikle yüzün bu hassas kısmına gidebilir ve ona fazladan bir bakım sağlarsınız.

 

Bakım pedlerinin bir diğer avantajı, özellikle hidrojel pedleri vaat eden soğutma etkisidir. Uygulama boyunca, bir soğutma etkisi hissedebilirsiniz.

 

Ayrıca, hoş ve basit bir uygulama kendisi için konuşmalıdır. Pedleri dikkatli bir şekilde gözünüzün altına asmanız ve 10 ila 20 dakikalık bir süre boyunca bırakmanız gerekiyor. Yüzün tamamını kaplayan bez maskeleriyle karşılaştırıldığında, pedlerle daha az kısıtlama vardır.

 

Herhangi bir dezavantaj var mı?

Evet, maalesef, bazı müşteriler kullanımdan sonra gözlerin hafifçe tahriş olduğunu belirttiler. Aslında, pedleri kullanırken hassas gözlere sahip insanlar, ekstra dikkatli olmalı veya tamamen bırakmalıdır.

 

Ayrıca, güzellik pedlerinin mucize tedavisi olmadığından ve derin kırışıklıkların kullanımdan sonra aniden ortadan kalktığına dikkat edilmelidir. Düzenli kullanım cildi besler ve ince çizgileri beslerse de, cilt yaşlanmasının tamamen önlenebileceği varsayılmamalıdır.

 

Göz pedleri nerede kullanılabilir?

Şu anda sadece Alman perakende ticaretinde Beauty Eyepad’leri bulabilirsiniz. Bazı eczane tentürleri ve çevrimiçi mağazalar artık bu güzellik pedlerinin küçük ama güzel bir seçimini sunuyor.

 

Bu ürünün bana maliyeti nedir?

Bu ürünün maliyeti büyük ölçüde kaliteye bağlıdır. Özellikle polar veya pamuktan oluşan pedler özellikle elverişlidir. Genel olarak, bir çift göz yastığı 40 sent ila 2 avro arasında. Bununla birlikte, genellikle sadece çok sayıda paket sunulduğundan, bu genellikle daha yüksek maliyetlerle sonuçlanır.

 

Ürünü satın almak mantıklı mı?

Bu soru, evet veya hayır ile açık bir şekilde cevaplanamaz. Birçok göz yastığı üreticisi sadece çoklu ambalajlar sunduğundan, ürünü yalnızca tek bir test için satın almak zordur. Bazen tek bir pakette de pedler bulunur, bunlar da oldukça yüksek bir birim fiyatına sahip olabilir. Bu nedenle ürünü satın aldığınızdan emin değilseniz, genellikle düzenli olarak kullanmanız gereken 10, 20 veya 30 pedden oluşan bir paket alırsınız. Göz pedlerinin birçok avantajı vardır, ancak bakım kremleri gibi benzer ürünlerle değiştirilebilir. Her durumda, pedlerin kullanımı çok eğlencelidir ve aynı zamanda kız arkadaşlarınızla birlikte bir güzellik gününün de bir parçasıdır.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir