İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kırışıklıkları Önlemenin Yolları

20’li yaşların ortalarında, genç ve formdasınız, ama yavaşça, ilk ince çizgiler genç yüzünüzde görünmeye başlıyor. Ne başlangıçta kötü bir şey gibi görünmüyorsa, gelecek on yıllar boyunca daha derin kırışıklıklara kadar gelişir.

Tabii ki her kadın kendi tarzında ve aynı zamanda yaşın kendisi de güzel , kendimizi Hollywood & Co. Kuşkusuz , güzellik sadece dış faktörlerle ilgili değildir, fakat cildinizi genç tutmaya kararlıdırsanız , aşağıdaki noktaları kaçırmamalısınız.

Yüz kırışıklıklarını önlemek için yapılması gerekenler ve önemli kırışıklık karşıtı bilgiler

 

Genetik faktörler

Şimdi , cildin kalitesinin, diğer şeylerin yanı sıra , genetik faktörlere kadar izlenebildiği bilimsel olarak doğrulanabilir . Temel olarak, bu küçük bir haksızlık, çünkü bu genetik kararlılık zaten hayatınızın başlangıcında belirlenir ve onu pek etkilemezsiniz. Bununla birlikte, cilt yaşlanmasının% 80’ine kadar dış faktörler belirlendiğinden, cildin yaşlanmasına çok iyi bir şekilde karşı koyabileceği açıktır.

 

UV radyasyonu

Güneşten gelen UV ışınları bir olabilir önemli etkiye sen bunu yaparsan yaşlanma ciltte var güneş ışığı abartılı olmalıdır. Güneş ışınları vücudunuzda D vitamini üretimi için önemli olsa da, güneşin aşırı kullanımı genç cildin korunması için önemli olan cildin kollajen yapısına bile zarar verebilir. Bu nedenle , en azından güneş ışınlarının daha ihtiyatlı bir şekilde kullanılmasıyla cildin zarar görmesini sınırlandırabilirsiniz.

 

Sağlıklı yemek, spor ve uyku

Zaten okulda bir kişi, dengeli bir diyetin, yeterli egzersiz ve uykunun kendi iyiliğiniz için ne kadar önemli olması gerektiği ile dolu. Üniversite, iş veya çocuk arasındaki günlük stres, ancak, genellikle, iyi niyetlerdir. Ancak, cildinizi uzun süre korumak istiyorsanız ve üzerinde herhangi bir ek zorlama yapmak istemiyorsanız, burada tekrar düşünmelisiniz.

 

Eğer değil dengeli bir yaparsanız cilt, Ancak belli bir vitamin A gibi besinlerin Zufur ve C ihtiyacı var, cilt yaşlanmasına uyarabilir besinlerin eksikliği riski söz konusudur. Buna ek olarak, her zaman yeterli miktarda su içmelisiniz ve metabolizmanın devam etmesi için minimum miktarda egzersiz yapmalısınız. Bu şekilde, sindirim aslında deri üzerinde olumlu etki auswirlen hangi düzenli gerçekleşebilir.

 

Son olarak, cildinizin yenilenmesine yardımcı olmak için vücudunuza yeterince uyku sağladığınızı belirtmek de çok önemlidir. Uyku bozuklukları ve birçok durchzechte gecesi de kırışıklıkların oluşumu üzerinde olumsuz bir etkiye sahiptir. Ayrıca, sigara içmenin ve alkol tüketiminin de cildin görünümü üzerinde olumsuz bir etkisi olabileceği aşikar olmalıdır.

 

Kozmetik ürünler

Milyonlarca kadın cildini genç ve taze tutması için yüzyıllarca farklı kremler veya maskeler kullanmıştır. Ancak, çoğu zaman, günümüzde çok çeşitli yaşlanma karşıtı ürünlerden etkileneceksiniz. Artık, tüm olası fiyat aralıklarında ve tüm dünyadan, çevrimdışı ve çevrimiçi ticarette çok sayıda ürün var.

 

Uzun bir müzakereden sonra belirli bir ürüne karar verdikten sonra, ürünün kırışıklıkları düzeltip düzeltmeyeceğini ve cildin gelecekteki yaşlanmasını önleyeceğine dair bazı şüpheler var. Ancak gerçek hayatta, derin kırışıklıkların düzgün bir şekilde düzleştirilmesi zor olacaktır. Cildin elastikiyeti için çok önemli olan, kolajen ve hiyalüronik asit gibi maddeler içeren ürünlerden bazı umutlar vaat edebilir.

 

Özellikle, Japonya’dan gelen   veya   düzenli kullanımda fark yaratabilir. Her iki ürünün kullanımı, cildin kollajen yapısını doğrudan desteklediği için özellikle etkilidir.

güzellik

çeşitli olabilir ve en çeşitli sonuçları üretebilir. Bununla birlikte, bir tıbbi dermal silindiri kullanarak kırışıklıkların azaltılması gibi basit prosedürler bir uzman gerektirir. Profesyonel bir kaldırma veya Botox püskürtme için ise, bazı risklere güvenmek ve cebinize daha derinlere inmek zorundasınız.

 

Tabii ki, herhangi bir tedavinin faydaları, kırışıklıkların derinliğinin aslında azaltılabilir olmasıdır. Tabii ki, bazı dezavantajlarla her zaman beklenmelidir. Tedaviden sonraki sonuçların gerçekten daha iyi göründüğüne asla% 100 garanti verilemez. Yüzünüzün bir kısmını taşımak zor olabilir ve yüz ifadeleriniz bu prosedürler yoluyla kaybedilebilir.

Sonuç

Son olarak, cildinizi sağlıklı bir yaşam tarzıyla ve gerçekte genç olan doğru ürünlerle yoğun bakımda tutabileceğiniz söylenebilir. Bununla birlikte, en derin kırışıklıkların veya hasarlı bir cilt yapısının mucizevi bir şekilde kremlerle tersine çevrilebileceği yanılsamasına inanmamalıdır. Bu sorunu çözmek istiyorsanız, güzellik tedavilerinin risklerini düşünmelisiniz ve önemli miktarda para harcamayacaksınız.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir