İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

3 Günde Zayıflatan Diyet Listesi

Yalnızca 3 günde fazla kilolarınızdan kalıcı olarak kurtulmak isterseniz son dönemlerin en fazla uygulanan listelerinden biri olan 3 günde zayıflatan listesinden faydalanabilirsiniz. Oldukça kolay bir programı olan bu harika etkili çalışmasını belirtilen 3 gün boyunca düzenli olarak uyguladığınız takdirde vücudunuzda birikmiş olan yağ kütlelerinin hızlı bir şekilde eridiğini fark edecek ve çok şaşıracaksınız.

 

yoğurt patates diyeti
3 günde ile yoğurt ve patates yiyerek zayıflayabilirsiniz

 

3 Günde  Zayıflatan Diyet Listesi Uygulanışı Nasıl?

1. Gün

Sabah Vakti

1 adet haşlanmış orta boy patates
1 kase yoğurt

 

Öğle Vakti

2 adet orta boy haşlanmış patates
1 kase yoğurt

 

Akşam Vakti

2 kase yoğurt

 

1. günde sabah, öğle ve akşam 1 kase yoğurt yemeyi ihmal etmeyin. Diyetimizin ana öğünü yoğurttur. Diğer öğünü ise patates yoğunluktadır.

 

2. Gün

Sabah Vakti

1 kase yoğurt

 

Öğle Vakti

2 adet haşlanmış orta boy patates
1 kase yoğurt

 

Akşam Vakti

1 adet haşlanmış orta boy patates
1 kase yoğurt

 

2. günümüzde ise yine ana öğünde yoğurt ve patates bulunmaktadır. Yoğurt ve patates ile 2. günümüzü de geçirmiş bulunacağız. Böylece hem sağlıklı yemiş olacağız hem de zayıflamaya başlamış olacağız.

 

3. Gün

Sabah Vakti

1 adet haşlanmış orta boy patates

 

Öğle Vakti

1 adet haşlanmış orta boy patates
1 kase yoğurt

 

Akşam Vakti

1 kase yoğurt

 

Veee 3. günümüzde de ana öğün ve tek öğünler olan patates ve yoğurt yiyerek son günümüzü de geçirmiş olacağız. 3. günümüzü atlattıktan sonra 4. günümüzde gönül rahatlığıyla tartımıza çıkabiliriz. Diyet sonunda hem vücudunuzun rahatladığını hem de zayıfladığınızı hissettiğiniz kadar göreceksiniz.

 

Bu Harika Diyet Listesi Yan Etkileri Bulunuyor Mu?

Bu harika diyet listesinin genel sağlık açısından herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Ancak şeker ve hiper tansiyon hastalığı gibi kornik sağlık sorunları bulunanların bu etkili diyet listesinden faydalanmadan önce mutlak olarak doktora danışması ve doktorun uygun bulması halinde bu harika diyet programından faydalanmalıdır.

 

Bu Harika Diyet Uygulaması En Fazla Kaç Gün Uygulanabilir?

Bu harika diyet listesi en az 3 gün boyunca düzenli olarak uygulanması gerekmektedir. Ancak aşırı kilolarından tümüyle kurtulmak açısından bu harika diyet çalışmasının 30 gün ve üzeri süreçler boyunca uygulanması mümkün olabilmektedir. Dolaysıyla 3 günde zayıflatan diyet listesini dilediğiniz gün sayısı kadar güvenle uygulayabilmektesiniz.

 

Bu Harika Diyet Uygulamasından Kimler Faydalanabilir?

Bu harika diyet listesinden aşırı kilo sorunu bulunan yetişkin bireyler güvenle faydalanabilmektedirler. Ayrıca hamile bayanların ve çocukların bu harika diyet listesinden faydalanmadan önce mutlak olarak doktora danışması gerekmektedir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir