İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kilo Kaybı için En İyi Düşük Karbonhidrat

Kilo vermek için hangi beslenmeyi seçmelisiniz?  veya düşük yağ?

için kullanılması gereken en iyi düşük karbonhidratlar

 

Altı aydan daha uzun süren tüm en iyi çalışmaların yeni bir gözden geçirmesi daha önceki çalışmalarla aynı sonucu gösterir : Düşük karbonhidrat daha fazla kilo kaybıyla sonuçlanır.

 

Kolesterol söz konusu olduğunda düşük karbonhidrat iki ölçümde daha iyi performans gösterir ve bir tanesinde daha kötüdür. Düşük karbonhidratlı diyetler, biraz daha yüksek LDL kolesterolünde ortalama olarak daha iyi bir HDL kolesterol ve daha düşük trigliserit (daha iyi) içeren daha iyi bir profil ile sonuçlanır. Yine sürpriz yok.

 

Fazladan 5 puan veya daha fazla

Kilo kaybı ile ilgili olarak, bazı insanlar düşük karbonhidrattan kurtulan fazladan 2.2 kilonun (yaklaşık 5 pound) büyük bir avantaj olmadığını iddia edeceklerdir. Fakat bunun, uzun süreli randomize çalışmalarda (6 ay +), diyete bakılmaksızın, çok fazla insanın eski alışkanlıklara geri döndüğü her bir insanın ortalaması olduğunu unutmayın. Bu sadece insan doğası. Örneğin, ilk denemede pek çok insan sigarayı bırakmayı başaramaz.

 

Başka bir deyişle, düşük karbonhidratta kaybedilen fazladan 5 puan düşük karbonhidratlı bir izleyen veya izlemeyen kişilerin ortalamasıdır. Muhtemelen tam deneme sırasında yapan insanlar ortalamada daha iyi sonuç verdi.

 

Ayrıca, insanların düşük yağlı, düşük kalorili bir diyette kilo verebileceğini ve kilo verdiklerini de unutmayın. Bu sadece daha zor ve daha fazla çaba ve irade gerektiriyor. Muhtemelen hafife 5 puan üstünde düşük yağlı diyet gruplarının kilo kaybı.

 

Tüm yüksek kaliteli çalışmalara göre, kalori sayılmasa veya gıda alımını kısıtlamaya çalışırken bile, insanlar düşük karbonhidrat üzerinde daha fazla kilo kaybederler. Çok fantastik.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir